Nové ledové kluziště se veřejnosti otevře v pátek 15.12.2023

Ledové kluziště umístěné v areálu Městského stadionu v Horním parku se tento pátek 15. prosince v 8:00h otevře veřejnosti.

Městské ledové kluziště (přístup z ulice Sokolská)
  • otevřeno pro veřejnost denně od 8:00 - 20:00 hod 
  • každý od 20:00 - 22:00 hod možnost individuálního pronájmu celého kluziště
  • vstupné a pronájem plochy dle aktuálního ceníku
  • vstup do areálu je přes turnikety se zvýhodněným vstupným pro abonenty (držitele předplatitelských karet)
  • v areálu je za poplatek možnost broušení bruslí
  • údržba ledu bude probíhat průběžně dle potřeby (podle počtu bruslících)

Sportovní areál, kde je kluziště umístěno, prošel v minulém roce zásadní rekonstrukcí. Město Znojmo prostřednictvím odboru investic investovalo více než 6 milionů do vybudování moderního kluziště na místě původního zastaralého a v současnosti již nefunkčního kluziště mobilního. Za dalších téměř 2,7 milionů Kč upravila Správa nemovitostí města Znojma celé okolí kluziště, v celém areálu byla položena zámková dlažba a byly opraveny mantinely a jejich ukotvení. Vzniklo tak univerzální sportoviště, které kromě bruslení v zimních měsících bude sloužit klubům a sportovcům i v létě. Pro trénink a svoje sportovní vyžití zde najdou prostor třeba hráči korfbalu, pozemního hokeje nebo florbalu.

Po dokončení rekonstrukce skateparku, která právě probíhá a bude dokončena na jaře 2024, bude mít město Znojmo v této lokalitě další krásné multifunkční sportoviště, na které budeme moci být všichni právem hrdí.