Online prodej vstupenek a další novinky

Dnešním dnem začíná na Městské plovárně Louka hlavní sezóna a my jsme si pro vás připravili několik drobných novinek.

Kondiční plavání

I letos jsme spustili tzv. kondiční plavání, které dává plavcům možnost zaplavat si v drahách na plovárně ještě před jejím otevřením pro veřejnost.

Letos jsme kondiční plavání rozšířili na každý všední den a již od 6:30 hod.

Prodej vstupenek online

Počínaje 1. červnem zavádíme pro naše návštěvníky další novinku, a tou je možnost zakoupit si jednorázový vstup na plovárnu předem - online přes internet.

Z pohodlí domova nebo přes mobilní telefon cestou na plovárnu si teď můžete vstupenku zakoupit. Nemusíte již stát ve frontě na pokladně, ale přiložením QR kódu elektronické vstupenky, která vám po zakoupení přijde do mailu, na vstupním turniketu se na plovárnu dostanete snáz a rychleji.

Návštěvník plovárny má jednak možnost zakoupit si naráz více typů vstupenek (pro dospělého, pro dítě, celodenní nebo pouze na odpoledne) a zároveň i zakoupit si více vstupenek předem a ty pak postupně na plovárně uplatňovat.

Každá elektronická vstupenka má platnost až do ukončení hlavní sezóny na plovárně, a to bez ohledu na to, kdy si ji zakoupíte.

Prostřednictvím online prodeje prodáváme pouze tzv. základní vstupné - standardní pro dospělé i zlevněné pro děti a seniory. Pokud máte zájem o skupinové vstupné, slevu pro rodiny nebo jdete na plovárnu s kočárkem, musíte vstupné zakoupit až na pokladně plovárny.