Vybavení areálu

Provozní doba 10:00-21:00
Počasí 17°C

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

Bazény

Bazény jsou přístupné pěti brodítky (se sprchami), které jsou stejně jako bazény vyrobeny z nerezového plechu. V okolí bazénů se nachází plocha s vodními fontánami, obsahující 40 trysek. Z hygienických důvodů je na dlážděné bazénové plato povolen vstup pouze v plavkách. Voda v bazénech je čistá a hygienicky nezávadná, cirkuluje nepřetržitě přes úpravny vody, je ohřívaná systémem solárních panelů a tepelných čerpadel na 26 °C.

 • Rekreační bazén:
  o velikosti 50×25 m dosahuje hloubky1,8 m, (3,8 m v místě skokanských můstků) je vybaven třemi plaveckými dráhami (50 m), ostrovem s proudovým kanálem, vodní atrakcí a třemi skokanskými můstky (1–3 m)
 • Kondiční bazén:
  o velikosti 25×21 m, hloubce 1,8 m a osmi závodními drahami
 • Bazén pro neplavce:
  s rozměry 12×12 m, hloubkou 1 m a dojezdy skluzavek a tobogánu
 • Dětské brouzdaliště:
  o průměru 10 m a hloubkou vody 15–25 cm

Hřiště a odpočinkové plochy

Hřiště a stoly pro stolní tenis včetně vybavení (sítí, míčů, pálek) jsou návštěvníků k dispozici po zaplacení poplatku v půjčovně.

 • Plážový volejbal:
  324 m2
 • Streetball:
  144 m2
 • Nohejbal, volejbal:
  324 m2
 • Pískoviště:
  128 m2

Návštěvníkům je k dispozici 20 000 m2 zatravněné plochy k opalování, odpočinek i hry. Trávník není určen pro hru v kopačkách.

Občerstvení

V areálu plovárny se nachází samostatná restaurace s kuželnou a dva stánky občerstvení. Restaurace s kuželnou je v provozu celoročně. Kuželnu doporučujeme zamluvit předem.

Parkoviště

V bezprostřední blízkosti plovárny je parkoviště s 243 místy pro osobní automobily, bez poplatku.