Zimní stadion

Provozní doba zavřeno
Počasí 23°C

Vládní podmínky vstupu

Zimní stadion byl postaven v roce 1970 v blízkosti centra na ulici Dvořákova, dokončen byl úplným zastřešením až v roce 1977. 

Kapacita stadionu je 4 – 5 000 míst. Velikost ledové plochy 58x30 m. Zimní stadion je určen pro profesionální sportovce, sportovní kluby i pro veřejnost.

Rozlehlá hala nabízí se dvě velké tribuny. Kratší stěny jsou celé prosklené, střecha je z montované konstrukce. Za hlavní tribunou, která je celá k sezení, je zázemí pro hostující tým, restaurace a kanceláře klubu. Vedlejší tribuna je ve spodní části k sezení, horní část má sektory ke stání. Za brankou směrem k parkovišti je nízký sektor k sezení a sektor pro fanoušky na stání, za protější brankou se nachází restaurace, ze které můžete sledovat dění na ledu. Probíhají zde různá utkání jak profesionálních sportovců, tak i aktivních klubů či veřejné bruslení.

U stropu jsou umístěny kabiny pro kamery, komentátory, reportéry, prostory pro techniky a obsluhu televizní kostky, kterou je stadion vybaven od roku 2003. Osmiboký hranol zavěšený nad středem ledové plochy obsahuje čtveřici velkoplošných obrazovek a čtveřici informačních panelů.

Občerstvení a restaurace

V rozích stadionu jsou stánky s občerstvením, které jsou zpřístupněné v době utkání. Na jedné kratší straně stadionu je prosklená restaurace , do které je přístup pouze zvenčí.

Parkoviště se nachází přímo před stadionem.

Veřejné bruslení: PO a ČT 17:00 – 18:00 (nebo dle rozpisu)Aktuality

před 1 dnem, 29.7.2021

Bruslení pro veřejnost již tuto neděli 1. srpna

Připravujeme pro vás již 3. ročník letního bruslení na zimním stadionu.


před 2 měsíci, 15.6.2021

Od 19. července bruslíme

Začátkem července začnou přípravné práce na zprovoznění ledové plochy zimního stadionu.


Fotogalerie