Zimní stadion

Provozní doba zavřeno
Počasí 17°C

Zimní stadion byl postaven v roce 1970 v blízkosti centra na ulici Dvořákova, dokončen byl úplným zastřešením až v roce 1977. 

Kapacita stadionu je 4 – 5 000 míst. Velikost ledové plochy 58x30 m. Zimní stadion je určen pro profesionální sportovce, sportovní kluby i pro veřejnost.

Rozlehlá hala nabízí se dvě velké tribuny. Kratší stěny jsou celé prosklené, střecha je z montované konstrukce. Za hlavní tribunou, která je celá k sezení, je zázemí pro hostující tým, restaurace a kanceláře klubu. Vedlejší tribuna je ve spodní části k sezení, horní část má sektory ke stání. Za brankou směrem k parkovišti je nízký sektor k sezení a sektor pro fanoušky na stání, za protější brankou se nachází restaurace, ze které můžete sledovat dění na ledu. Probíhají zde různá utkání jak profesionálních sportovců, tak i aktivních klubů či veřejné bruslení.

U stropu jsou umístěny kabiny pro kamery, komentátory, reportéry, prostory pro techniky a obsluhu televizní kostky, kterou je stadion vybaven od roku 2003. Osmiboký hranol zavěšený nad středem ledové plochy obsahuje čtveřici velkoplošných obrazovek a čtveřici informačních panelů.

Občerstvení a restaurace

V rozích stadionu jsou stánky s občerstvením, které jsou zpřístupněné v době utkání. Na jedné kratší straně stadionu je prosklená restaurace , do které je přístup pouze zvenčí.

Parkoviště se nachází přímo před stadionem.

Veřejné bruslení: PO a ČT 17:00 – 18:00 (nebo dle rozpisu)Aktuality

před 4 měsíci, 23.2.2024

Bruslení pro veřejnost se přesune z kluziště na zimní stadion

Blíží se konec února s ním i ukončení provozu Městského ledového kluziště na Sokolské ulici. Abychom vyšli vstříc všem milovníkům bruslení, rozšířili jsme bruslení pro veřejnost na zimním stadionu.


před 2 roky, 22.8.2022

Bruslení o prázdninách ZDARMA

Přestože jsou ještě letní prázdniny, chlazení na zimním stadionu pracuje od začátku srpna naplno. Příznivci bruslení si tak mohou i v těchto letních dnes přijít zabruslit, a to ZDARMA.


před 2 roky, 3.3.2022

O prázdninách bruslíte ZDARMA

Od pondělí 7.3. do soboty 12.3. jsme pro vás připravili bruslení pro veřejnost na Zimním stadionu zdarma.


před 3 roky, 23.8.2021

Bruslení veřejnosti vždy v pondělí a ve čtvrtek

Od září bude program Bruslení pro veřejnost opět 2x týdně, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek.


před 3 roky, 15.6.2021

Od 19. července bruslíme

Začátkem července začnou přípravné práce na zprovoznění ledové plochy zimního stadionu.


Fotogalerie