Městská plovárna Louka

Provozní doba 10:00 - 21:00
Počasí 22°C

Vládní podmínky vstupu

Kondiční plavání od 2. července

Předplatitelské karty - čipy

Městskou plovárnu Louka naleznete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Dobrá dostupnost také IDS a to linkou č. 802, 804 a 805.

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.


Aktuality

před 16 dny, 14.7.2021

15.7. na plovárnu ZDARMA

Ve čtvrtek 15. července město Znojmo oficiálně zahájilo výstavbu nového krytého bazénu v Louce. U této příležitosti jsme pro vás v tento den zajistili vstup na Městskou plovárnu Louka zcela ZDARMA


před 30 dny, 1.7.2021

Kondiční plavání

Od 2. července 2021 jsme pro vás připravili možnost kondičního plavání. Držitelé předplatitelských karet budou mít možnost si ve vyhrazených drahách zaplavat ještě před otevřením plovárny pro veřejnost.


Smlouva o výstavbě nových lázní byla podepsána
před 1 měsícem, 23.6.2021

Smlouva o výstavbě nových lázní byla podepsána

Dnes podepsali představitelé města Znojma pod vedením starosty Jakuba Malačky smlouvy o zhotovení nového krytého bazénu


Aktuální počet návštěvníků
0
Teplota vody
27°

Webová kamera


Mapka areálu


Galerie