Městská plovárna Louka

Provozní doba zavřeno
Počasí 2°C

Městskou plovárnu Louka naleznete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo. Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Dobrá dostupnost také IDS a to linkou č. 802, 804 a 805.

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.


Aktuality

před 3 roky, 24.8.2021

Velká cena města Znojma ovládne 4.-5.září plovárnu Louka

O prvním zářijovém víkendu se na Městské plovárně Louka uskuteční už 54. ročník Velkém ceny města Znojma.


před 3 roky, 14.7.2021

15.7. na plovárnu ZDARMA

Ve čtvrtek 15. července město Znojmo oficiálně zahájilo výstavbu nového krytého bazénu v Louce. U této příležitosti jsme pro vás v tento den zajistili vstup na Městskou plovárnu Louka zcela ZDARMA


před 3 roky, 1.7.2021

Kondiční plavání

Od 2. července 2021 jsme pro vás připravili možnost kondičního plavání. Držitelé předplatitelských karet budou mít možnost si ve vyhrazených drahách zaplavat ještě před otevřením plovárny pro veřejnost.


Aktuální počet návštěvníků
0
Teplota vody
26°

Webová kameraGalerie